top of page

O Ateliéru

Od roku 1997 tvoříme svíčky určené těm, kterým záleží na kvalitě.
Luxusní svíčky v jedinečných kolekcích mapují naši tvorbu, zahrnující široké spektrum témat, tvarů a zaměření. Společným jmenovatelem je kvalita a jedinečnost, pro kterou náš Ateliér dělá maximum. Oceněním pro nás je stálý zájem o naše svíce a tím i nekonečná inspirace pro naši tvorbu.
Rádi přinášíme světlo do Vašich domovů, náladovým světlem svíček podtrhujeme  výstavy či koncerty. Svou tvorbou jsme též inspirovali již mnoho výrobců svíček, kteří od nás témata převzali…


Vážíme si Vašeho zájmu o čisté světlo a toužíte-li po designovém originálu, který bude pro Vás inspirací i šperkem, potom Vás jistě potěší svíce z našeho Ateliéru.
Kvalita svíček je založena na pečlivém výběru všech materiálů, na dlouholetých zkušenostech i řemeslné zručnosti, která je pro výrobu těchto svíček nezbytná. Odměnou je výjimečná svíce s mimořádně dlouhou dobou hoření a neobvyklou svítivostí v celém tvaru.


Absolutní výjimečností svíček z našeho Ateliéru je jejich vyhořívání do tvaru křídel, ledových  krajek a mramorová struktura.

bottom of page